Współpraca z kinem Helios dodał Admin

25-11-14 08:34

W sierpniu Cerrad Czarni Radom gościli w kinie Helios, gdzie uczestniczyli w premierze filmu "Drużyna". Później w tym samym miejscu, w gronie Sponsorów i Sympatyków radomskiej siatkówki, odbyła się prezentacja naszego Zespołu. Te wydarzenia zaowocowały rozpoczęciem współpracy.

Teraz podczas meczów Cerrad Czarnych będzie można się dowiedzieć, jakie filmy proponuje radomskie kino Helios. Z kolei miłośnicy filmów uzyskają informację, kiedy nasi zawodnicy rozgrywają spotkanie. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z Heliosem uda nam się pozyskać kolejnych fanów siatkówki.

- Dla miłośników kina Helios szykujemy niespodziankę - zdradza Beata Parszewska, manager Stowarzyszenia Czarni Radom. Szczegóły już wkrótce.