Siatkarze przygotowali Szlachetną Paczkę dodał Admin

12-12-14 13:06

Podczas poniedziałkowego spotkania z Effectorem Kielce odbyła się zbiórka na Szlachetną Paczkę. W środę przedstawiciele drużyny Cerrad Czarni Radom, w osobach: Daniela Plińskiego, Wojciecha Żalińskiego oraz Michała Ostrowskiego, wraz z Kibicami udali się do hipermarketu E.Leclerc, by przygotować paczkę. Dzięki hojnym ofiarom Darczyńców udało się zrealizować wszystkie potrzeby Rodziny.

- W akcji wzięli udział Siatkarze, Sponsorzy i Kibice. Wspólnymi siłami udało się uzbierać ponad 3,5 tysiąca złotych - informuje Beata Parszewska, manager Stowarzyszenia. Za te pieniądze zostały zakupione przede wszystkim ubrania, żywność o długim terminie ważności, środki czystości czy pościel. Rodzina ma otrzymać także meble kuchenne. Siatkarze wraz z Kibicami zadbali także o zakup specjalnych prezentów, o które prosili najmłodsi, jak kolczyki, słuchawki czy torba na trening.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!