Puchar i złoty medal MŚ w Radomiu dodał Admin

01-03-15 21:53

Uczestnicy meczu Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów w pierwszej rundzie play off PlusLigi mieli wyjątkową okazję przyjrzeć się dokładnie jak wyglądają najcenniejsze trofea za Mistrzostwo Świata w Siatkówce Mężczyzn. W radomskiej hali MOSiR-u pojawił się bowiem złoty medal ostatniego mundialu oraz Puchar Świata wywalczony przez reprezentację Polski.

Puchar i złoty medal Mistrzostw Świata, do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trafił za sprawą Mariusza Szyszko. - Wiedząc jak dużym zainteresowaniem cieszy się siatkówka bardzo zależało mi na tym, aby trofea z pamiętnych ubiegłorocznych mistrzostw trafiły do Radomia. Dla wielu było to na pewno bardzo miłe doświadczenie – podkreśla prezes radomskiego klubu.

Mające niespełna 43 centymetry wysokości trofeum w holu głównym stało przez kilka godzin i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, którą przygotował Łukasz Wójcik.