Nowe Firmy w Stowarzyszeniu dodał Admin

02-03-15 12:21

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Czarni Radom może pochwalić się trzema nowymi Członkami: ATP Opakowania, EMS Studio oraz Zakład Elektroniczny Bornico.

* ATP Opakowania - to firma z siedzibą w Cerekwi, która oferuje opakowania i wszelkiego rodzaju towary zaopatrzeniowe dla gastronomii, placówek handlowych i zakładów usługowych, dla producentów żywności z branży przemysłu cukierniczego, przetwórczego, garmażeryjnego i mięsnego oraz dla producentów materiałów budowlanych, mebli, maszyn i urządzeń oraz innych. Firma została założona przez braci Andrzeja i Tomasza Paduszka w 1989 roku.

* EMS Studiorealizuje kampanie reklamowe na billboardach oraz nośnikach wielkoformatowych. Oferuje również reklamę na słupach informacyjnych, tablicach mobilnych, panelu LED i w wielu innych formach. Prezesem firmy jest Eugeniusz Świerczyński

* Zakład Energetyczny Bornico - zajmuje projektowaniem i montażem elektroniki SMD i THT w technologii bezołowiowej Pb-free. Zapewnia doradztwo techniczne oraz kompleksową realizację zleceń od projektu do gotowego wyrobu. Właścicielem firmy jest Maciej Bornikowski

Bardzo się cieszymy, że są Państwo z nami! Jesteśmy przekonani, że współpraca między Stowarzyszeniem a nowymi Członkami będzie owocna.