Siatkarze na Targach w Kielcach dodał Admin

14-04-15 07:51

W niedzielę siatkarzy Cerrad Czarnych Radom można było spotkać w Kielcach, gdzie odbywały się XXII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz Dom 2015.

W Targach udział wzięli Lukas Kampa, Mikko Oivanen, Daniel Pliński, Jacek Ratajczak, Wojciech Żaliński  oraz trener Robert Prygiel. Siatkarze zostali zaproszeni do udziału w Targach przez Marcina Pawlaka z firmy Stolpaw, jednego ze Sponsorów Drużyny, który zdradził, jakie drzwi cieszą się największą popularnością.

Targi były okazją do rozmów i zdjęć z siatkarzami. Wśród odwiedzających stoisko firmy Stolpaw wylosowane zostały piłki z autografami przedstawicieli radomskiego klubu.

Jesteśmy już rozpoznawalną marką, jednak bardzo ważne jest, żeby pojawiać się na takich targach. Jednym z pomysłów, żeby przyciągnąć potencjalnych klientów było oczywiście zaproszenie siatkarzy.Cieszymy się, że przyjęli to zaproszenie. Ich wizyta cieszyła się sporym zainteresowaniem - komentuje Marcin Pawlak.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z Targów.