Zapraszamy do wspólnej zabawy dodał Admin

26-08-15 09:08

Wychodząc naprzeciw potrzebie integracji członków Stowarzyszenia Czarni Radom, zapraszamy do udział w spotkaniu łączącym dobrą zabawę z pomocą dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Słoneczny Dom” w Radomiu.

Jedną z atrakcji imprezy „Gramy i Wspieramy” 12 września 2015 nad Zalewem na Borkach będzie turniej siatkówki plażowej z udziałem zawodników Cerrad Czarnych Radom. O składach drużyn zadecyduje losowanie, a powalczyć będzie można o nagrody ufundowane przez firmę AUSTRIA Juice z Białobrzegów.

Nie lada gratka czeka miłośników sportów wodnych, a chętni będą mogli wziąć udział w Mini Regatach w formule Match Racing na najmniejszych żaglówkach klasy Optymist.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Gdy sportowe emocje opadną, odbędzie się licytacja koszulki z autografami siatkarzy reprezentacji Polski. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup odzieży i sprzętu sportowego dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Słoneczny Dom”.

Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami. Na najmłodszych będą czekali animatorzy, starsi będą mogli miło spędzić czas przy grillu organizowanym przez firmę KRAWCZYK. Początek - godz. 11.00.