Tym razem zapraszamy na tenisowe korty dodał Admin

25-09-15 09:22

Kontynuujemy Naszą akcję „Gramy i Wspieramy”. Zaplanowany na 4 października turniej tenisowy to również kolejny krok w stronę integracji członków Stowarzyszenia Czarni Radom. Podobnie jak przed kilkunastoma dniami nad zalewem na Borkach i tym razem sportową zabawę połączymy z pomocą potrzebującym.

Tym razem będą to dzieci ze Stowarzyszenia Budujemy Przystań. Impreza odbędzie się na obiekcie Radomskiego Klubu Tenisowego RETURN. Członków Stowarzyszenia CZARNI Radom serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami. Na najmłodszych będą czekali animatorzy. Starsi będą mogli miło spędzić czas przy grillu i muzyce. Swój udział już potwierdziła silna reprezentacja drużyny Cerrad Czarni Radom. Na pewno na kortach pojawią się siatkarze Wojciech Żaliński, Daniel Pliński, Patryk Szczurek, Adam Kowalski, Jakub Zwiech, Łukasz Zugaj, a także szkoleniowiec Robert Prygiel.