Pamiętamy o potrzebujących dodał Admin

23-11-15 09:31

Siatkarze i kibice Cerrad Czarnych Radom po raz czwarty wezmą udział w SZLACHETNEJ PACZCE. Do akcji zapraszamy również członków Stowarzyszenia CZARNI Radom.

SZLACHETNA PACZKA to projekt bezpośredniego wsparcia. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są wolontariusze. Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku. Zawodnicy i klub z Radomia wspierają inicjatywę od trzech lat.

- Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać do udziału w akcji. Wspólnie z kibicami i naszymi sponsorami robimy to z czystego serca. Dlatego gorąco zachęcamy do hojnego wsparcia akcji również inne osoby „szlachetnego serca” - mówi Daniel Pliński.

Finał XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI, czyli prawdziwy weekend cudów zaplanowano na 12 i 13 grudnia. Tymczasem wolontariusze, wsparci fanami klubu Cerrad Czarnych Radom, zbiórkę pieniędzy przeprowadzą podczas meczu z Effectorem Kielce, który w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu rozegrany zostanie 30 listopada.

Dlatego już dzisiaj gorąco zachęcamy do hojnego wsparcia akcji. W najbliższych dniach wspólnie z wolontariuszami, kibicami i siatkarzami wybierzemy rodzinę, której w tym roku udzielimy pomocy.