"Nasz Dom" członkiem Stowarzyszenia dodał Admin

26-01-16 09:24

Miło nam poinformować, że do grona Członków Stowarzyszenia Czarni dołączyła Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom”.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom” powstała w 1958 roku. Z roku na rok przybywały coraz to nowe budynki. Od kilku lat Spółdzielnia zintensyfikowane działania zmierzające do zmodernizowania zasobów. Na szeroką skalę prowadzona jest termomodernizacja, wymieniane windy, wykonywane trwałe pokrycia dachowe oraz wprowadzany monitoring i całodobowy dozór budynków wysokich.

Prezes Spółdzielni Eugeniusz Woźniak od lat jest wielkim sympatykiem i znawcom siatkówki. - Cieszymy się, że pozyskaliśmy kolejną firmę, której zarządowi nie jest obojętne wspieranie i rozwój radomskiego sportu - podkreśla Paweł Witkowski, dyrektor do spraw sprzedaży i marketingu Stowarzyszenia Czarni.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom” swoją siedzibę ma w Radomiu przy ul. M.C. Skłodowskiej 18.

(fot: radom24.pl)