Spora dawka pozytywnych emocji dodał Admin

05-05-16 08:55

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom odwiedzili kolejną placówkę oświatową. Tym razem przedstawiciele ekstraklasy spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko. Wizyta to efekt podpisania przez Urząd Gminy Garbatka-Letnisko porozumienia i przystąpienia do projektu „Partnerstwo Regionalne Czarni”.

Z uczniami spotkali się szkoleniowiec Robert Prygiel, zawodnicy Daniel Pliński, Patryk Szczurek, Michał Ostrowski, Igor Grobelny, a także Artur Maroszek, jeden z trenerów Radomskiego Centrum Siatkarskiego i były zawodnik. Goście rozegrali pokazowy mecz z uczniami, którą poprzedziła rozgrzewka. Rozegrano dwa sety. W pierwszym siatkarze zagrali w mieszanych składach z chłopcami szóstych klas szkoły podstawowej. Natomiast drugi set z uczniami gimnazjum.

Nie obyło się bez tradycyjnego czasu na autografy. Były wspólne zdjęcia. Zawodnicy podpisywali się na klubowych plakatach. Siatkarzy spotkała też niespodzianka. Okazało się, że religii w szkole uczy ksiądz Łukasz Bociek, rodzony brat Grzegorza, zawodnika mistrzowskiego zespołu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. - Spotkanie miało na celu promowanie siatkówki wśród społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Spora dawka pozytywnych emocji i wrażeń na długo pozostanie w pamięci chłopców - podsumował wizytę przedstawicieli Cerrad Czarnych Radom szkolny serwis.