CzarniTV: Wigilia Cerrad Czarnych Radom (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz

24-12-17 16:29

Za nami uroczysta Wigilia! Nie zabrakło naszych przyjaciół, sponsorów, kibiców oraz sympatyków klubu. W tym wyjątkowym dniu gościliśmy Jego Ekscelencję bp Adam Odzimka - duszpasterza naszej drużyny, który przewodniczył w tej uroczystości.

Po zwycięskim pojedynku nad Łuczniczką Bydgoszcz, w sali kateringowej radomskiej hali MOSiR-u, odbyła się uroczystość Wigilii.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy Was wszystkich gościć w tym wyjątkowym dniu. Kibicom, sponsorom, a także tym wszystkim którzy dokładali swoją cegiełkę swoją społeczną pracą, albo ciężko zarobionymi pieniędzmi, składam wielkie podziękowania. - powiedział Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta miasta Radomia.

- Niech to będzie czas dla rodzin. Odłóżmy na bok emocje, politykę. Niech to będzie prawdziwie święto z najbliższymi, prawdziwa magia świąt - życzył wszystkim gościom Wojciech Stępień.

W tym dniu wraz z drużyną Cerrad Czarnych Radom uczestniczyli przyjaciele, sponsorzy, sympatycy klubu oraz Jego Ekscelencja bp Adam Odzimek. Duszpasterz radomskiego zespołu otrzymał z rąk kapitana drużyny Wojskowych pamiątkową koszulkę z własnym imieniem i nazwiskiem.

Zobaczcie zatem koniecznie, jak wyglądała Wigilia Cerrad Czarnych Radom! Materiał przygotował dla Państwa Adam Kurasiewicz.

(fot. dzięki uprzejmości redakcji EchoDnia Radom)