Nasz Sponsor wyróżniony Perłą Powiatu! dodał Marcin Tomczyk

09-04-18 21:34

Konkurs Gospodarczy Starosty Radomskiego „Perła Powiatu” jest okazją do wspierana działalności gospodarczej i rolniczej oraz promowania innowacyjnych przedsięwzięć i rozwiązań. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych, mających siedzibę na terenie powiatu radomskiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne.

Konkurs został rozstrzygnięty po raz siódmy. Kandydatów mogły zgłaszać samorządy i organizacje gospodarcze. Kapitule przewodniczy starosta radomski Mirosław Ślifirczyk, który jest pomysłodawcą i inicjatorem konkursu.

Statuetkę w kategorii Gospodarstwo Rolne 2017 odebrał Jacek Czajkowski (na zdjęciu). Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji owoców (jabłka, grusze, wiśnie) i jest przez właściciela systematycznie rozwijane i unowocześniane.

Jacek Czajkowski od 2012 roku jest członkiem Stowarzyszenia Czarni Radom, a jako zagorzały kibic jest stałym bywalcem w radomskiej hali na meczach drużyny Cerrad Czarni Radom.

Cieszymy się, że nasz Sponsor został doceniony i życzymy kolejnych sukcesów!

(zdjęcie: Janusz Petz, Echo Dnia)